fbpx

Serwis poruszający zagadnienia prawa internetowego

Umowa z copywriterem

Czy wiesz, że… teksty tworzone przez copywritera są chronione prawem autorskim, a prawo to chroni przede wszystkim twórcę?

Czy wiesz, że… to Ty musisz zadbać, aby prawa autorskie do napisanych tekstów zostały na Ciebie przeniesione?

Czy wiesz, że… przygotowaliśmy dla Ciebie coś, co pozwoli Ci w prosty sposób zabezpieczyć swój biznes?

Przedstawiamy nasz najnowszy produkt

UMOWĘ Z COPYWRITEREM

stworzoną przez specjalistów prawa internetowego

Umowa jest swego rodzaju klauzulą, która rozwiewa wszelkie wątpliwości odnośnie
współpracy z twórcą i nadaje jej formalnego charakteru.

Wybierając nasz produkt, otrzymujesz pełen pakiet – Ogólnie Warunki Umowne oraz Formularz zamówienia tekstów. Jednak to nie wszystko.

Umowę sprzedajemy w zestawie z e-bookiem, w którym wyjaśniamy jej najważniejsze zapisy. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że nie będziesz wiedział, jak stosować rozbudowaną Umowę lub jak uzupełnić dołączony do niej Formularz. E-book zawiera dokładną instrukcję, dzięki której krok po kroku prawidłowo i szybko wypełnisz wszystkie pola.

Umowa z Copywriterem zawiera:

  • Ogólne Warunki Umowne,
  • Formularz,
  • E-book

Nadal zastanawiasz się, co będzie lepszym wyborem – przeniesienie praw czy licencja? Zaufaj naszym specjalistom i postaw na ich kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie prawa Internetu.

Wybierz przeniesienie praw autorskich, zdecyduj się na stworzoną przez nas Umowę z Copywriterem i ciesz się bezpieczeństwem. W ten sposób zagwarantujesz sobie, że po podpisaniu umowy prawa autorskie staną się Twoją własnością i to Ty będziesz mógł swobodnie dysponować nabytymi prawami.

Zamów wzór umowy z copywriterem za cenę 198 zł netto + VAT 23%Kup Umowę z Copywriterem i ciesz się komfortem bezpiecznej współpracy z autorem Twoich tekstów.

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Prawo Internetu 2021