Serwis poruszający zagadnienia prawa internetowego

O NAS

Internet conceptSerwis jest własnością Kancelarii Prawnej specjalizującej się w prawie Internetu.

Kancelaria świadczy pomoc prawną na rzecz przedsiębiorców prowadzących działalność za pośrednictwem Internetu. Stała współpraca z klientami pomogła zdobyć bogate doświadczenie w dziedzinie prawa, którą można by określić jako Prawo Internetu. W trakcie wymienionej współpracy Kancelaria sporządziła szereg regulaminów sklepów i serwisów internetowych. Wdrażano procedury ochrony danych osobowych. Przygotowywano umowy gospodarcze charakterystyczne dla branży e-commerce min. umowy PR, SEO, Webdesign, umowy licencyjne na oprogramowanie itp. Doradzano na wszystkich etapach realizacji skomplikowanych projektów, jak uruchomienie jednej z pierwszych w Polsce platform f-commerce, uruchomienie i wdrożenie aplikacji webowych i aplikacji mobilnych, uruchomienia serwisów świadczących usługi cloud computing.

Kancelaria uczestniczy również w szkoleniach, audytach oraz redaguje publikacje naukowe związane z prawem Internetu, prawem własności intelektualnej oraz prawem autorskim.

Powyższe doświadczenie i wiedza praktyczna skłoniły do uruchomienia niniejszego serwisu. Serwis skierowany jest przede wszystkim do osób, które prowadzą działalność za pośrednictwem Internetu, a zatem do wszelkich osób związanych z prowadzeniem sklepów i serwisów internetowych, do branży SEO, wszelkich agencji kreatywnych, interaktywnych i PR, programistów aplikacji webowych i aplikacji mobilnych a także twórców gier online.

Artykuły tematyczne mają za zadanie przybliżyć daną problematykę, zwrócić uwagę na praktyczne problemy lub zasygnalizować gotowe rozwiązania prawne. Artykuły pisane są w sposób zwięzły i zrozumiały dla każdego. Informacje oparte są najczęściej na wiedzy i doświadczeniu Kancelarii, najnowszym orzecznictwie sądowym oraz oficjalnym stanowisku odpowiednich instytucji.

Życzymy miłej lektury i zachęcamy do zapoznania się z treścią artykułów !

Polecane artykuły

o Blogach

Jak prowadzić Bloga zgodnie z prawem ?

W obecnych czaszach słowo Blog stało się powszechne w użyciu a blogerzy są osobami znanymi i cenionymi za treści publikowane w Internecie. Tematyka blogów dotyczy mody, technologii, sportu, odżywiania, motoryzacji i wielu innych. Artykuły zamieszczane w sieci mają wysoką wartość merytoryczną i są ciekawe, zyskując w ten sposób znaczne audytorium. Osoby zawodowo zajmujące się tworzeniem […]

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Prawo Internetu 2014

Za kreację graficzną odpowiadała
Agencja Interaktywna Advanced Art